Który komis !  -  ma takie HALE ?
Hurtownia mebli nowych i używanych

Meble francuskie zobacz koniecznie

Francuskie 

Art Deco

Nasze aukcje na Allegro

Aukcje Allegro 
Komis OKAZJA

Komis OKAZJA

ul. Twarda 54

00-839 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 19:00
Niedziela - nieczynne

komis@komisokazja.waw.pl

tel: 600 886 018


Wita Państwa Komis OKAZJA firma zajmująca się miedzy innymi rynkiem obrotu wtórnego. Korzystając z wieloletnich doświadczeń francuskich firm handlowych, przenieśliśmy na grunt polski zasady obrotu wtórnego. Jeśli na jedno z poniższych pytań odpowiecie Państwo twierdząco - oferta, którą przedstawiamy jest skierowana właśnie do Was.


Dzięki naszej ofercie wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom proponując:
GOTÓWKĘ lub KOMIS

Aby zasady działania niniejszej oferty były przedstawione rzetelnie i odpowiadały na Państwa potencjalne pytania, prezentujemy główne założenia podpisywanej umowy komisowej:


Komis "OKAZJA" to: Wspaniała lokalizacja - 10.000m2 powierzchni w centrum Warszawy. Pewność sprzedaży towarów w miejscu często odwiedzanym przez klientów. Towar odpowiednio prezentowany i zabezpieczany przed zniszczeniem. Ochrona przed wizytami klientów i pseudo-klientów we własnym domu, biurze, sklepie, biznesie. Komis "Okazja" zajmuje się sprzedażą towarów tak, więc pozbycie się sprzętu nie absorbuje Państwa uwagi i nie wymaga rezygnacji z codziennych zajęć i obowiązków. Forma sprzedaży, którą oferujemy oszczędza Wasz czas, nie wymaga zaangażowania i aktywności. Każdy z nas dysponuje ukrytą gotówką, zamiast więc prosić o pożyczkę, sprzedaj niepotrzebną lub niechcianą rzecz. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług i oczekujemy efektywnej współpracy.

Licznik: 15148 Dzis: 68